posadzki przemysłowe

e-mail:korax@korax.pl

Usługi


NOWA POSADZKA

Dobór rodzaju posadzki jest ściśle związany ze specyfiką miejsca oraz typem użytkowania. Odpowiednie wykonanie podbudowy i prac przygotowawczych gwarantuje pomyślną realizację nowej posadzki przemysłowej. Podchodzimy do każdego projektu kompleksowo – zaczynając od wsparcia fazy projektowej do oddania obiektu do użytkowania.


NAPRAWA POSADZKI

Miejsce użytkowania posadzki oraz specyfika branży naszych Klientów są kluczowe w przypadku doboru odpowiedniej technologii. W przypadku posadzek narażonych na nadmierną eksploatację oraz zniszczenia, nasza usługa naprawy posadzki jest idealnym rozwiązaniem tych problemów.


RENOWACJA POSADZKI

Długi okres użytkowania może wpłynąć na wygląd i stan posadzki. Nawet codzienna pielęgnacja nie jest w stanie zatrzymać upływu czasu. Najlepszym wyjście z sytuacji jest skorzystanie z naszej usługi renowacji posadzki. Dzięki temu nie tylko przywrócimy jej dawny wygląd ale bardzo często – dzięki naszej technologii i jakości pracy, możemy uzyskać lepszą jakość.


WYNAJEM SPRZĘTU SOMERO

Nasza firma świadczy także usługi wynajmu specjalistycznego sprzętu, renomowanej firmy Somero. Warunki, koszty oraz doradztwo techniczne jest indywidualnie dopasowywane do wymogów każdego z naszych Klientów.

 


Szybki kontakt z nami

Korax Polska Sp. z o.o.

44-120 Pyskowice
ul. Nasienna 3a

tel.: + 48 695 170 601
tel.: + 48 605 329 558
e-mail: korax@korax.pl

Zamów pokaz naszej technologii w Twojej Firmie

Jesteśmy w stanie przygotować pokaz naszej technologii w Państwa firmie, tak by mogli się Państwo przekonać o jakości naszej pracy i jej rezultatach. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Zobacz film reklamowy ukazujący nasze możliwości

Zapraszamy do obejrzenia filmu reklamowego, ukazującego nasze możliwości, technologię oraz doświadczenie w tworzeniu nowych posadzek przemysłowych, ich naprawie oraz renowacji.


Oferta budowlana domów rodzinnych "Domy przy Wiśniowej w Tarnowskich Górach"

Wynajem samochodów - Rent a car