posadzki przemysłowe

e-mail:korax@korax.pl

O firmie


Firma KORAX działająca na rynku polskim od 15 lat specjalizuje się w kompleksowym wykonawstwie posadzek przemysłowych oraz usługach renowacji posadzek, które uległy degradacji z tytułu ich eksploatacji.

Firmę KORAX założył Właściciel i Prezes Zarządu – Marek Nyga, nadając jej stosowną markę, w której zawarł doświadczenie zawodowe i wiedzę, wraz z olbrzymią pasją.

Mottem, które zawsze przyświecało firmie i jest obecne na każdym kroku działania to „Największym kapitałem Firmy są ludzie. Ludzie, którzy nie tylko potrafią marzyć, ale również konsekwentnie te marzenia realizować”.

Wszystkie te atrybuty pozwoliły na stworzenie zespołu fachowców, których filozofią działania jest praca zespołowa oparta na kreatywności, elastyczności i kompleksowości proponowanych rozwiązań oraz jakość i szacunek dla Klienta. Bardzo dużą zaletą firmy jest pasja tworzenia wsparta innowacyjnymi pomysłami i nowoczesną technologią. Regularnie odwiedzamy największe targi posadzek przemysłowych oraz betonu na Świecie – Word Of Concrete w USA.

Dzięki warunkom pracy stworzonym w firmie powstało środowisko pracy, w którym każdy czuje się swobodnie a jednocześnie jest nośnikiem wyzwań oraz możliwości samorealizacji. Pozwala to na dynamiczny rozwój promując wyjątkową dla zespołu rodzinną atmosferę u podstaw, w której leży zaufanie, lojalność, otwartość. Czynnikiem wyróżniającym Nas jest dążenie do zdobywania nowych umiejętności i podnoszenie swoich kwalifikacji.

W swojej pracy staramy się analizować potrzeby rynku i w swoich projektach proponować profesjonalne i innowacyjne rozwiązania, które pozwalają sprostać każdemu wyzwaniu w zakresie wykonawstwa posadzek przemysłowych.

Naszymi priorytetami w działaniu to:

  • wizja stania się jak najbardziej innowacyjną firmą posadzkarską
  • szeroko rozumiany szacunek dla klienta jako element wartości
  • projektowanie i wykonawstwo posadzek w nowoczesnej technologii

Pragniemy to osiągnąć poprzez ciągły proces doskonalenia, inspirowania i motywacji ludzi do dalszego rozwoju oraz inwestowania w najnowszy park maszyn. Uważamy, że sukces Naszej Firmy zależy w dużej mierze od faktu, jak postrzegają nas klienci. Dlatego nieustannie się rozwijamy i poprawiamy jakość naszej pracy aby sprostać ich oczekiwaniom. Staramy się tworzyć dla nich wartość, koncentrując się na kompleksowych rozwiązaniach.

Inwestujemy czas w budowanie relacji słuchając uważnie, aby móc dobrze zrozumieć potrzeby naszych klientów.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY


Nowa posadzka

Realizujemy prace kompleksowo, począwszy od fazy projektowej, poprzez dobranie rodzaju posadzki pod kątem użytkowania oraz specyfiki miejsca, wykonanie podbudowy, prace przygotowawcze przez realizację nowej posadzki przemysłowej.

Naprawa posadzki

Bardzo często specyfika branży naszych Klientów ma duży wpływ na użytkowanie posadzek. Są sytuacje, gdzie takie posadzki narażone są na zniszczenia oraz nadmierną eksploatację. Usługa naprawy posadzki idealnie rozwiązuję te problemy.

Renowacja posadzki

Występują sytuacje, gdzie istniejąca posadzka nie jest zniszczona, lecz widać na niej upływ czasu. Celem przywrócenia jej dawnego wyglądu, a bardzo często jeszcze lepszej jakości, proponujemy usługę renowacji posadzki.

Wynajem sprzętu Somero


Nasza firma świadczy także usługi wynajmu specjalistycznego sprzętu renomowanej firmy Somero. Warunki, koszty oraz doradztwo techniczne jest indywidualnie dopasowywane do wymogów każdego z naszych Klientów.

Projektowanie


Nasza firma pomaga także w procesie projektowania. Jest to niezbędna część całego cyklu stworzenia nowej posadzki lub renowacji/naprawy starej. Takie podejście pozwala nam na uzyskanie bardzo dobrych wyników – w krótkim czasie.

Kalendarz Korax


Oprócz zaangażowania w naszą pracę oraz nowoczesne technologie, znajdujemy czas, by pokazać także inne oblicze naszej branży. Chcemy pokazać Państwu, iż piękno kobiece lśni w każdym otoczeniu.


Oferta budowlana domów rodzinnych "Domy przy Wiśniowej w Tarnowskich Górach"

Wynajem samochodów - Rent a car